Ako sa u nás páčilo?

p. Maixnerová - svadba


Najkrajšia sála v Žiline so skvelým prístupom personálu. Úprava nasvietenia sály takmer na mieru dodala našej svadbe nádych romantiky a luxusu. Za prenádhernú výzdobu vďačíme Terka Majtánová a aj napriek tomu, že Premium Catering Orava bol prvýkrát v týchto priestoroch, bravúrne zvládol všetky naše požiadavky. Od priestorov, personálu sály, cez výzdobu až po služby cateringu dávame hodnotenie na 1*****. Nemohli sme si lepšie vybrať Vrele odporúčame všetkým, ktorí hľadajú sálu, ktorá nemá v Žiline páru

Veronika Sedliakova


Veľké ĎAKUJEME, pani prevádzkarka aj ostatným zainteresovaným osobám ...pani upratovačke pánom sbs-karom i všetkým ktorí nám pomohli v NÁŠ VEĽKÝ DEŇ (01.08.2020) Všetci boli spokojní, ale najmä my. Využitie Vašich služieb, bol jeden z najlepších krokov pri plánovaní svadby veľké ĎAKUJEME Chcela by som poďakovať aj cateringu CUKRÁREŇ SOFFIA, za vynikajúce jedlo (to s tou cibuľkou) bola výborná voľba Profesionálny pristup Vašich čašníkov klobúk dole za pomoc a poradenstvo pri vybere jedál VEĽKÉ ĎAKUJEME VĎAKA VÁM BOL NÁŠ DEŇ TEN NAJKRAJŠÍ —

Anna Kondelová

Centrum prípravy na manželstvo, prednáška 10.-12.7.2020


Korona kríza nás donútila opustiť komorné prostredie kurzov prípravy na manželstvo a hľadať vhodné priestory pre veľký kurz. Sála Žilina predčila naše očakávania. Od starostlivej prípravy s maximálnou ústretovosťou pri usporiadaní stolov, zabezpečení cateringu, až po poskytnutie bohatých priestorov s výbornou klimatizáciou a modernými možnosťami osvetlenia a ozvučenia. K pohode prispel aj dostatočný počet miest na parkovanie. Účastníci kurzu vo svojich vyjadreniach chválili reprezentačné priestory sály. Písali, že prežili v príjemnom prostredí bez stresu a naháňania pekný víkend. Ďakujeme za nezvyčajnú ochotu a ľudský prístup.

Marienka Ďuricová

svadba 25.7.2020


Osláviť Náš veľký deň v priestoroch sály Kinekus bolo veľmi dobré rozhodnutie. Sála je vybavená moderným osvietením, ozvučením a hlavne je veľmi priestranná práve pre väčšiu kapacitu ľudí. Veľká vďaka patrí p. Labudovej za ochotný, milý prístup a hlavne za vybavenie všetkých požiadaviek, aké sme mali. Na našu udalosť sme si zabezpečili catering Agentúra Sofia, nič lepšie sme si nemohli vybrať. Veľmi profesionálny prístup p. Kučerikovej, ktorá nám pomohla a hlavne poradila s výbornym výberom jedla, čo sa odzrkadlilo a hlavne potvrdilo aj od hostí, ktorým veľmi chutilo. Vďaka patrí aj hlavnému čašníkovi Jakubovi a čašníčkam, ktorí boli super zorganizovaní a veľmi profesionální. Ďakujeme všetkým, boli sme veľmi spokojní ??

Gabriela Petreková


Nádherné priestory, mali sme tu svadbu 20.06.2020 a boli sme nad mieru spokojní. Všetko ohľadom komunikácie aj celkového priebehu svadby bol bez chybičky. Veľké ďakujem patrí aj p. Labudovej za milý a ochotný prístup. Vrelo odporúčame.

Andrea Krkošková


Sála nás očarila svojimi veľkolepými rozmermi, harmonickým dizajnom a rôznymi možnosťami osvetlenia a technického zabezpečenia. A to všetko naviac bolo umocnené veľmi ochotným, flexibilným a profesionálnym prístupom, čo určite nie je samozrejmosťou. Ďakujeme za možnosť tak príjemnej, profesionálnej a výnimočnej spolupráce.

IPA Slovakia, Žilina


Hodnotíme ako veľmi dobré rozhodnutie pripraviť konferenciu v priestoroch sály Kinekus v Žiline. Na naše konferencie máme vysoké požiadavky, pretože chceme zákazníkom poskytnúť čo najpríjemnejšie prostredie pre jeho ďalší rozvoj a rozvoj jeho firmy. Veľmi pozitívne hodnotíme prozákaznícky prístup a starostlivosť pred a počas samotného priebehu konferencie.   IPA Slovakia, Žilina  

Zuzana Maďarová

METRO Cash & Carry SR s.r.o.


V prvom rade by sme sa chceli poďakovať za možnosť usporiadať firemný vianočný večierok vo vašich nových priestoroch. Naša vďaka patri za prístup a ochotu pri vybavovaní celej akcie, rovnako ako za poradenie so samotnou organizáciou. Nové priestory sú reprezentatívne a priestranné, dobre členené práve pre väčšie akcie tak, že zázemie je poruke a neruší priebeh samotnej akcie. Ozvučenie a navietenie zodpovedá moderným štandardom. Výborným nemenej dôležitým faktorom je dobré a priestranné parkovanie a bezproblémový prístup. Akcia bola aj vďaka krásnym priestorom vydarená, za čo sa chceme úprimne poďakovať.

Ing. Tomáš Kubík

La Verde Events s.r.o.


Ďakujem veľmi pekne za spoluprácu, ja som bol veľmi spokojný.